RESTAURANT HİZMETLERİ

Açılış: 08:00 - 24:00
BAR HİZMETLERİ

Açılış: 08:00 - 24:00

Akdeniz ve Dünya mutfağının değişik tatlarını mutfak ekibimizin marifetli ellerinden tadacaksınız. Dünya mutfaklardan özel seçmeli menülerle hijyenik ve sağlıklı ürünlerle hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sizleri bekliyor. Deniz, dağ ve yeşilin birbirine eşlik ettiği muhteşem manzara eşliğinde,havuz Bar hizmetimiz sizlere manzara, müzik, lezzet ve keyfi bir arada sunuyor. Ayrıca modern ve şık iç dekorasyonu ile kendinizi rahat hissedeceğiniz Lobby Barda müzik eşliğinde kokteylinizi yudumlayabileceğiniz mükemmel bir ortam sizleri bekliyor.


Hizmetlerimiz


Restaurant / Bar / Vitamin Bar

Ana Restaurant

Türk ve dünya mutfaklarından oluşan özenle hazırlanmış birbirinden leziz yemeklerin sunulduğu Restaurant açık ve kapalı mekanlarda alakart yemekler sunmaktadır. Deniz, dağ ve yeşilin birbirine eşlik ettiği muhteşem manzara eşliğinde, müzik, lezzet ve keyfi bir arada sunuyoruz.

141
rrrrr

Mükemmel Bir Kahvaltı

Kahvaltımızın en önemli malzemesi buğday ve çavdar unuyla yapılan ve odun ateşinin üstünde, tepsinin içinde pişen özel Muğla Ekmeği.Sadece onunla bile insan yetinebilir. Ama biz yetinmedik, ekmeğin yanına sucuklu yumurtayı,çam, petek ballarını, kaymağı, tereyağını, reçelleri, çeşit çeşit zeytinleri, yöre peynirlerini ve saç böreğini ekledik. Ağaçlar,çiçekler ve yeşil çimenler üstünde enfes bir kahvaltı sizleri bekliyor.

Vitamin Bar / İksirci Tezcan

Fethiye’ye gelip İksirci Tezcan’da Sıkma Meyva kokteyllerinin tadına bakmadan giden yoktur. O lezzet Vitamin bar olarak havuz başında sizi bekliyor.

wyndham-istanbul-petek-vitamin-bar