Otel İçi Aktiviteler


1Türk Gecesi

Türk Gecesi eğlence programları kapsamında zengin kültürümüzün çeşitli örneklerinden semâ, fasıl, halk oyunları (folklor) animasyonlar, oryantal show gösterilerini hem seyredip hemde katılacaksınız.

2Spor ve Yürüyüş

Değişik spor olanaklarından Yüzme Havuzlarına’a kadar insana hayat ve enerji veren Rekreasyon ve Spor Aktiviteleri.. Çocuklar, gençler, yalnız seyahat edenler, çiftler ve ikinci baharını yaşayanlar için heyecanlandıran ortamlar sizleri bekliyor..

2Çocuk Bahçesi

Tatile gelen ailelerimizin daha rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeleri adına, çocukları için özel olarak tasarlanmış aktivite alanı çocuklarımızın hizmetindedir.

Otel Dışı Aktiviteler


1Yamaç Paraşütü

Türkiye’nin yamaç paraşütüne en elverişli noktalarından biridir Ölüdeniz. Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunur ve bu bölge yıl içerisinde birçok turistin yoğun ilgisini görür. Eğer Ölüdeniz otellerinin birinde konaklayıp güzel bir tatil yapmayı planlıyorsanız, o halde yamaç paraşütü yapıp tatilinizi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Paraşütte olduğunuz anlarda Fethiye’nin en güzel manzaralarına şahit olma fırsatı yakalayacaksınız. Ölüdeniz’deki yamaç paraşütünüzü gerçekleştirmek için yamaç paraşütü organizasyonu yapan acentalarla görüşebilirsiniz. Acentalar Ölüdeniz sahil kıyısında bulunur.

2Kayaköy Hayalet Şehir

Fethiye’deki keşif turlarınıza ilk olarak Kayaköy Hayalet Şehir’i dahil etmenizi öneririz. Dar sokaklarında bulunan özgün mimari yapılarıyla farklı bir zaman dilimine sürükleneceğiniz Hayalet Şehir, bölgenin önemli turizm noktalarından biridir.Bölgede birçok araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırmalarda Kayaköy’ün Karmillassos Antik Kenti’nde kurulduğu bilgisi ortaya çıkmıştır. 11. veya 14. yüzyılda bu Likya bölgesine Rumlar yerleşmiş, günümüzdeki kalıntılar da Rumların inşa ettiği yapılardır. Kayaköy Hayalet Şehir’de her anınızı merakla geçecek.

2Saklıkent Kanyonu

Yakın bir zamanda bir çoban tarafından tesadüfen keşfedilen Saklıkent Kanyonu, yaklaşık olarak 15 kilometre uzunluğundadır ve Muğla’nın Fethiye ilçesine oldukça yakındır.Yıllar yılı kendini saklayan kanyon bir çoban kaçan koyunun pesinden gittiği sırada fark etmiştir. Doğru mudur bilinmez ama bu cennet bölge de tatil yapmak kesinlikle farklı duygular yaşamanızı sağlayacak. Şu anda milli park özelliği taşıyan Saklıkent Kanyonu, doğanın eşi bulunmaz bir parçasıdır. Huzurun anavatanı denebilecek konumdadır ve nehrin kıyısında bulunan çardaklı lokantalar göz doldurmaktadır.

2Oniki Adalar

Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Muğla Fethiye’de, Oniki Adalar turu yapılmadan tatil yapmış sayılmazsınız.Her biri birbirinden güzel ve çekici olan adalara sürekli tur düzenlenmekte ve geçirilecek olan vakitlere göz dolduran manzaralar eklenir. Turunuz sırasında denizdeki yunusları, uçan balıkları izlerken soğuk içeceğinizi yudumlamak sizi oldukça rahatlatacaktır.

2Ölüdeniz Plajı

Türkiye ile ilgili tüm dünyada fotoğrafları en fazla gösterilen yerlerden biri Fethiye’de yer alan Ölüdeniz Plajı. Pek çok kereler dünyanın en iyi plajları arasında seçildi.20104 Yılın’da Almanya’da yayınlanan bir dergide yine dünyanın en iyi plajı seçildi.Avrupa’da Blue Lagoon olarak tanınıyor.Dünya’nın dört bir yanından yerli ve yabancı milyonlarca Turist’in akın ettiği bu plaj tatilseverlerin 1 numaralı gözdesi olmaya devam ediyor.

2Jeep Safari Turları

Farklı bir tatil için hazır mısınız? Macera, doğa, dinlenme, kültür,Outdoor-, Off-Road ve Sightseeing’mi arıyorsunuz? Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Fethiye’de, zengin bir tarih, nefes kesen manzaralar ve muhteşem bir akdeniz iklimi ile, kısa veya uzun tatil maceraları sizi bekliyor. Dağ ve denizde farklı yaşam tarzlarını keşfedin ve insanlar tanıyın. Büyük İskender’in izine katılın, farklı kültürler hakkında bilgi kalıntılarını görün, tarihi yerleri ziyaret edin.