.
.
.

DÜĞÜN VE DAVET ORGANİZASYONLARI

İş ve kişiye özel organizasyonlarınız da İksirci Baba Hotel sizlere özel paket alternatifler sunuyor.

Hayatınızdaki en güzel ve özel günlerden biri olarak sayacağınız düğün ve nişan organizasyonlarınız da profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.Yemekli Yemeksiz düğün ve Kokteyl düğün seçeneklerimiz mevcuttur.Düğün salonu süsleme, Nikah masası, Çiçek süsleme, Balon Süsleme, Masa ve Sandalye süsleme hizmetlerimiz mevcuttur .

Masa üstü düzeni isteğinize uygun olarak şamdan,boncuk ve çiçeklerle süsleniyor.Uygun ses düzeni ve ışık ortamı altında canlı müzik yayını yapılıyor. Kapalı ortam düğünlerinizde konfeti ,renkli mumlar kullanılıyor. Açık hava düğünleriniz de ise bu yelpaze’ye ek olarak havai fişek gösterileri yapılıyor. Kapalı mekan, açık mekan, havuz başı, ilk bahar&yaz ve kır düğünü seçeneklerimiz ile sizlere farklı alternatifler sunuyoruz.

Davetli listesi oluşturma, davetiye seçimi ve hazırlanması, düğüne gelecek ve gelmeyecek kişilerin konfirmasyonun yapılması (LCV hizmeti) gerekir. Yapılan geri dönüşlere göre son davetli sayısı belirlenerek hazırlıklar yapılır. Gelin arabası süsleme işlemleri anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Düğün organizasyonunuz da kullanılacak nikah öncesi ve sonrası müzikler, nikah sonrası dans müziği,pasta kesme müziğine sizlerle birlikte karar veriyoruz.